Budma 2014 - Działo się

Enke-Werk na Budmie 2014 - pod hasłem 90 lat na rynku.

W tym roku firma Enke Werk na targach Budma 2014 zaprezentowała się na dwóch stoiskach w Hali 6 i w Hali 2 na Strefie Testów. Podczas targów nie brakowało prezentacji nowości, praktycznego szkolenia dla dekarzy, udziału w konferencji DAFA oraz  po raz pierwszy zorganizowane Party na stoisku z okazji 90 lat firmy Enke-Werk.

Nowości: Enkolan - bezrozpuszczalnikowy system posadzek. Swoją premierę miał na Dach und Holz 2014 w Kolonii i już dwa tygodnie później mogliśmy zobaczyć ten nowy produkt na Targach Budma 2014. Enkopur i Enketop z przyspieszaczem reakcji - który umożliwia błyskawiczne wykonanie uszczelnienia w 20 minut. HiLite floors  - to nowa propozycja - ciągle udoskonalana przez specjalistów z Enke-Werk -podłóg dla wymagających. Jedna z jej odmian to "świecąca podłoga" aż 19 godzin. Wśród architektów i projektantów wzbudziła duże zainteresowanie.

Szkolenia: W tym roku po raz pierwszy, firma Enke-Werk zaprosiła dekarzy do podniesienia swoich umiejętności na Stefie Testów w Hali 2. Podczas tego szkolenia uczestnicy mogli zapoznać się z całą gamą produktów firmy, a w części praktycznej wykonać uszczelnienie płynnymi foliami pod okiem specjalistów z Enke-Werk. Wszyscy wykonawcy solidnie się przykładali do pracy, ponieważ na najlepiej wykonane uszczelnienie czeka nagroda - wyjazd na tor wyścigowy i przejażdżka wyścigowym samochodem.

Enke Standparty - szczególną okazją do uczczenia 90 rocznicy założenia firmy Enke-Werk było spotkanie zorganizowane podczas Budmy 12-03-2014 na stoisku w Hali 2 Strefa Testów. Na tę uroczystość przybyło wielu znamienitych gości. Doradca techniczny firmy Bogusław Ziółkiewicz przywitał wszystkich zgromadzonych, a chwilę później wjechał ogromny tort z logo Enke. Tym specjalny tortem częstował gości właściciel firmy Pan Kainzinger. Doborowe towarzystwo, smaczne jedzenie i wspaniała atmosfera towarzyszyła nam do późnych godzin nocnych.